همکاری با ما

میوپیشی، برند دنیای حیوانات، بستر تحقق آرزوی آنهایی است که می‌خواهند سلامتی، آسایش، امنیت و مهربانی را به حیوانات هدیه بدهند و آینده‌ای بسازند که در آن هم کارکنان و هم مشتریان، مدام حال خوب را برای خود و حیوانات رقم بزنند. در حال حاضر از کسانی که عاشق و علاقمند حیوانات هستند و دارای روابط عمومی و قدرت کلام بالا بوده و در کنار خلاقیت، دقت و نظم خاصی در کارشان هست و با ظاهری مناسب و آراسته، خوش برخوردی را خصیصه اصلی رفتار خود می دانند و مهارت لازم برای هم ‌راستا شدن با اهداف مجموعه میوپیشی را دارند دعوت به همکاری می‌نماییم.

ما بر این باوریم که نیروی انسانی، اصلی ترین بخش هر کسب و کار است و این کارکنان هستند که باعث موفقیت و پیشرفت یک مجموعه می شوند. بنابراین همواره برنامه ما این است که نیروی با استعداد و علاقمند به مجموعه را کشف کنیم. اگر تمایل دارید به تیم ما بپیوندید درخواست خود را برای مشاغل اعلام شده بفرستید تا وارد تجربه‌ای نو در زندگی حرفه‌ای‌تان شوید.

در نظر داشته باشید همکاری با مجموعه میوپیشی هم به صورت تمام وقت و هم به صورت پاره وقت ممکن است. ما درخواست های شما را بررسی کرده و جهت شرکت در مصاحبه، دعوت به عمل خواهیم آورد.

شرایط و مزایای شغلی
همکاری اولیه بصورت آزمايشی خواهد بود.
حقوق و مزایا در تمام مشاغل اعلام شده بر حسب مهارت تعیین خواهد شد.
استخدام نهایی پس از اتمام مدت زمان دوره آزمايشی و در صورت حصول رضایت انجام خواهد شد.

یادآوری
هر متقاضی تنها یک بار امکان ثبت نام را دارا می باشد.
ثبت نام فقط از طریق وب سایت (www.mioopishi.ir) می باشد.
پر کردن فرم دعوت به همکاری، هیچ گونه تعهدی برای مجموعه میوپیشی، جهت دعوت به مصاحبه و استخدام ایجاد نخواهد کرد.
ثبت درخواست همکاری به معنای تایید صحت تمام اطلاعات درج شده و پذیرفتن همه شرایط و مقررات مجموعه میوپیشی می باشد.
چگونگی دعوت به مصاحبه از طریق طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع خواهد رسید، لذا در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی دقت نمایند.

مرحله ۱ از ۴ - ۱

۲۵%